PLAN2 Już budujemy!

Już budujemy nową stronę!
Zapraszamy wkrótce.

CO ROBIMY?

Jeśli planujesz budowę lub generalny remont swojego domu – skorzystaj z naszego doświadczenia! Mamy świadomość, że budowa własnego domu to często życiowe przedsięwzięcie. Duża ilość firm handlowych, dostarczających materiały budowlane i instalacyjne, powoduje że wybór właściwego dostawcy jest trudnym i czasochłonnym zadaniem.
Jako dostawca materiałów instalacji sanitarnych, techniki grzewczej i wyposażenia łazienek mamy znaczący udział w budowie wielu domów jednorodzinnych w naszym regionie.

Bądźmy w kontakcie...

INSTALNOVA Grupa SBS K. Borkowski Spółka Komandytowa
ul. Płocka 28B 87-800 Włocławek
NIP 888-311-62-24 Regon: 341292004

tel.: 54 230 80 85, fax: 54 233 13 98

Karol Borkowski
Komplementariusz
54 230 80 85
kborkowski@instalnova.pl

Monika Wesołowska
Prokurent
605507777
mwesolowska@instalnova.pl

Dział Handlowy

Krzysztof Piórczyński
Specjalista ds. Sprzedaży
601300722
kpiorczynski@instalnova.pl

Maciej Czerwiński
Specjalista ds. Sprzedaży
603170450
mczerwinski@instalnova.pl

Tomasz Rutkowski
Specjalista ds. Sprzedaży
605104405
trutkowski@instalnova.pl

Bartłomiej Michalski
Doradca Techniczny Instalatora
605227565
bmichalski@instalnova.pl

Marta Piórczyńska
Specjalista ds. Sprzedaży
605100355
mpiorczynska@instalnova.pl

Robert Lange
Specjalista ds. Sprzedaży
782006050
rlange@instalnova.pl

Grzegorz Zarośliński
Specjalista ds. Sprzedaży
782717020
gzaroslinski@instalnova.pl

Dział Zakupów
Marta Michalak
Specjalista ds. Zakupów
607100499
mmichalak@instalnova.pl

Dział Księgowości
Małgorzata Surdyk Woźniak
Główny Księgowy
605601499
msurdyk@instalnova.pl

Róża Szczęsna
Specjalista ds. Księgowości
54 230 80 85
rszczesna@instalnova.pl

Magdalena Chrzanowska
Specjalista ds. Rozliczeń
603406505
mchrzanowska@instalnova.pl

TORUŃ
ul. Mazowiecka 46/48
87-100 Toruń
tel.: 56 623 57 33
Robert Dragunowicz
Dyrektor Oddziału
605327111
rdragunowicz@instalnova.pl

Radosław Dzięciołowski
Zastępca Dyrektora ds.sprzedaży
603202260
rdzieciolowski@instalnova.pl

Sławomir Bara
Specjalista ds. Sprzedaży
601210644
sbara@instalnova.pl

Magdalena Sarnowska-Kraszewska
Specjalista ds. Sprzedaży
782717010
msarnowska@instalnova.pl

Marek Wiśniewski
Specjalista ds. Sprzedaży
605101252
mwisniewski@instalnova.pl

Sławomir Kodrzycki
Specjalista ds.ofertowania
603321677
skodrzycki@instalnova.pl

Katarzyna Szulc
Specjalista ds. Rozliczeń
56 623 57 33
kszulc@instalnova.pl

BYDGOSZCZ
ul. Józefa Bronikowskiego 35
85-426 Bydgoszcz
tel.: 52/320-81-92

Oddział Gdańsk
Anna Hinc
Specjalista ds. Sprzedaży
601501902
ahinc@instalnova.pl