Zapraszamy do nas

Kompleksowa hurtownia

instalacyjno- sanitarna

Instalnova Włocławek

ul. Płocka 28B
87-800 Włocławek

tel.: 54 230 80 85

wloclawek@instalnova.pl

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 16.00

Maciej Czerwiński

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 603 170 450
mczerwinski@instalnova.pl

Krzysztof Piórczyński

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 601 300 722
kpiorczynski@instalnova.pl

Tomasz Rutkowski

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 60 5104 405
trutkowski@instalnova.pl

Grzegorz Zarośliński

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 782 717 020
gzaroslinski@instalnova.pl

Bartłomiej Michalski

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 605 227 565
bmichalski@instalnova.pl

Instalnova

Bydgoszcz

ul. Józefa Bronikowskiego 35
85-426 Bydgoszcz

tel.: 52 320 81 92

bydgoszcz@instalnova.pl

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 16.00

Paweł Jasiński

Dyrektor Oddziału

tel. 601 801 660
pjasinski@instalnova.pl

Leszek Starzak

Zastępca Dyrektora Oddziału

tel. 603 950 511
lstarzak@instalnova.pl

Michał Stanielewicz

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 603 605 107
mstanielewicz@instalnova.pl

Agnieszka Kapłońska

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 669 001 513
akaplonska@instalnova.pl

Mateusz Domieniuk

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. 782 006 800
mdomieniuk@instalnova.pl

Kamil Rogalski

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 603 250 252
krogalski@instalnova.pl

Instalnova

Toruń

ul. Mazowiecka 46/48
87-100 Toruń

tel.: 56 623 57 33

torun@instalnova.pl

Poniedziałek – Piątek 7.00 – 16.00

Robert Dragunowicz

Dyrektor Oddziału

tel. 605 327 111
rdragunowicz@instalnova.pl

Dominik Borkowski

 

tel. 782 717 000
dborkowski@instalnova.pl

Radosław Dzięciołowski

Zastępca Dyrektora Oddziału

tel. 603 202 260
rdzieciolowski@instalnova.pl

Sławomir Kodrzycki

Specjalista ds. ofertowania

tel. 603 321 677
skodrzycki@instalnova.pl

Marek Wiśniewski

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 605 101 252
mwisniewski@instalnova.pl

Sławomir Bara

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 601 210 644
sbara@instalnova.pl

Małgorzata Szychta

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 782 717 010
mszychta@instalnova.pl

INSTALNOVA Grupa SBS

K. Borkowski Spółka Komandytowa

ul. Płocka 28B

87-800 Włocławek

NIP 888-311-62-24

Regon: 341292004

info@instalnova.pl

Napisz do nas.